г. Донецк, ул. Складская, 1
тел. +38 050 367 91 22
тел. +38 050 473 33 15

Коррекция фигуры Дивин

Основні переваги міостімуляції тіла

Удаление волос лазером

Лазерна епіляція використовує інтенсивний промінь світла для запуску в шкірі процесу, який називається терміном «селективний фототермоліз».

Сахарная депиляция Донецк

Про відсутність волосся в зоні бікіні піклується кожна сучасна жінка.

Липосакция без операции

У боротьбі з локальними жировими відкладеннями і целюлітом багато пацієнтів - за медичними показаннями або ж з особистих міркувань - не готові звертатися за допомогою до пластичних хірургів, віддаючи перевагу більш «м'які» та безпечні косметологічні методики.

Кавитация советы специалистов

Ультразвукова кавітація і протипоказання до проведення процедури.

Омолаживающая терапия

Під впливом мікрострумів, шкіра обличчя починає видозмінюватися, набувати більш естетичного вигляду и це вже давно перевірено.

Эпиляция воском

Розрізняють декілька видів епіляції воском в зоні глибокого бікіні.

Аппаратная косметология Донецк

За ефектом кріоліфтинг можна порівняти з мезотерапією, але на відміну від уколів краси він переноситься абсолютно безболісно і не є травматичним, так як не має на шкіру ніякого механічного впливу.

Косметология Дивин Донецк

Ми уважно стежимо за науковими розробками в сучасній косметології, вибираємо перевірені методи. У своїй роботі найбільше ми цінуємо досвід, передбачуваність результату і безпеку процедур.

Плазмолифтинг лица Бровары

Відомий фахівець з пластичної хірургії, завкафедри косметології і пластичної хірургії РГУ І.Е. Хрустальова пояснює наявність різних думок: «Плазмоліфтінг - доступний і популярний метод. При відносній простоті методики ефект від нього дійсно присутній.

Карбокситерапия цены

У разі проведення інвазивної карбоксітерапіі, здійснюється подача вуглекислого газу в рідкому стані в підготовлену ділянку шкіри, за допомогою голки малого діаметра.

Омолаживающий массаж Донецк

Найпомітнішою подією нового століття став лімфодренажний масаж обличчя Танака. Цей древній японський метод являє собою інтенсивну опрацювання акупунктурних точок, глибокий вплив на сполучну тканину, м'язи і навіть кістки.